יום רביעי, 5 בספטמבר 2012

חזק ואמץ


ב"ה

רק חזק ואמץ מאוד לשמור לעשות ככל התורה אשר צוך משה עבדי....( יהושע א' ז)
מאת ארנה קובוס

זאת המצוה המוטלת עלינו: חזק ואמץ....

השילטון במשך עשרות השנים האחרונות הצליח לשבור את רוחנו. שיקרו לנו, בגדו בנו ,עשו ברית עם האויבים ואחרכך בקשו מאתנו לשמור על הבטחון. הם העלילו עלילות שקר על רצח  מדיני והתארגנויות סתר והצליחו ליצור אוירה שלילית למתנחלים. הגרוע מכל זה שהאמנו להם, התחלנו לשנוא את אחינו האמיצים. אך הם פועלים כך: רצח קבוצות ואישים יריבים,והתארגנויות סתר בלי אשור הממשלה. במקום שילחמו נגד האויב, נתנו לו נשק להלחם בנו, ושרר בארץ הפחד למות מפני המחבלים, או להעצר  מפני הצבא. בקיצור שיתקו את ידינו. עד שהגענו לבדיחה של גוש קטיף, השומרון ועמונה. מה שקורה כאן אינו חולף, זו הכנה מלפני הרבה מאוד שנים עוד מועידת מדריד לפני אוסלו.

כוון שבשלטון אין מדיניות או אמונה כל שהיא. זה שלטון  הנכנע לכל קבוצות לחץ, על מנת שיהיה שקט תעשייתי. הערבים ניצחו, קבלו את מבוקשם ורוצים יותר... לזרוק את היהודים לים.

כל זה נאמר כדי לומר רק דבר אחד: אם לא נהיה קבוצת לחץ רצינית שיכולה להתמודד עם קבוצת הלחץ של החמאס, אבדנו.  קבוצת לחץ אינה מזדנבת אחרי הכופרים, אינה מבקשת "שלום בית". קבוצת לחץ יוצרת מצבים המלחיצים את השלטון, עד שהם באים לקראתם.

אני מציעה רעיון (לא חדש). הפיכת ההתישבות ביהודה ושומרון ועזה ליישות עצמאית עם חוקי תורה- סנהדרין, צבא שמיים (מאמין- אפילו בלי נשק), עם פרסום דעת תורה, עם פעולות גרוש הערבים, עם עבודה עברית- יצור מצב של עצמה רוחנית שאין להם מה לעשות כדי להשתיקה. התותחים שלהם כבר רעמו. הורידו בסיסי צה"ל מן האזור, בנו חומה מפרידה בינינו, הורידו התישבות מאושרת, מתכוננים בגלוי להוריד עוד... אם לא נגיב בהתעצמות דרסו אותנו.

אנשי עצמונה ועפרה וכל הממלכתיים, עוד רוצים ללקק את הקשרים שהיו להם. קשה לעכל את כריסתה של מדינת ישראל. קשה! אם נמשיך לשחק את השגרה כאלו שום דבר לא קרה....הרי זה השקר! קרה משהו! אף אחד כבר לא יכול להאמין שאנו ביחד. למה איני שומעת יללות של המגורשים, למה לא שומעים יללות של הריסות הבתים? למה אף אחד לא בוכה? למה זה מובן מאליו שדורסים אותנו? לא! לא! אנחנו בארצנו, תורתנו צווה אותנו "חזק ואמץ", אין ממי לפחד לא חמאס ולא השלטון הרקוב...אנחנו הכח המניע ,רק אם נדבר תורה, נעזוב את שחפ"צים ונרדוף את הערבים לגשר אלנבי..........

שלטון שנלחם נגד עמו כרס! אין מה להלחם אתם. הם כרסו. הם יביאו במקומם את בני בריתם. זה או הם או אנחנו! או שנגרש את הערבים או הם ישלטו בנו.

הממלשה כרסה. יש לקחת ממנה מה שאפשר, כי אחרת הערבים יקחו. אבל היא כרסה.

יש בנו אנשים טובים וגדולים כדי לקום.

ליהודה עציון יש מצע על מלכות ישראל. לרב ישראל אריאל יש ניצנים לסנהדרין. לרב גינצבורג יש הדרכה למרד. יש גם אנשי אקדמיה שמאחלים את התפנית.

חזק ואמץ! יש לנו תורה ואמונה, יש לנו ארץ נהדרת, יש לנו עם נפלא!

מספיק להגרר אחרי משחק ההסתה נגדנו ומתן סיוע להקמת החמאס בכנסת.! גם אם תבחרו או לא זאת תוצאה לבחירות! לכן צריך לקום יום אחד לפני....

בואו נהיה כנים לה' אלוקנו ולא לממשלה הבוגדת.

התנחלות פרוש גרוש הערבים!

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה